Totem tabelalarını, şirketler kendilerini tanıtım için kullanmaktadır. Işıklı ya da ışıksız kullanılabilirler. Değişik şekillerde tasarlanan totem tabelaları müşterilerde merak uyandırır. Totem tabelaları genellikle, yüksek çelik yapılı boruların üstlerine, kutu kasetin konulması ile oluşmaktadır. İsteğe göre ölçüleri değişlik göstermektedir.

Totem Tabela Nedir?

Totem tabela; İş yerlerinin, büyük kurum binalarının veya büyük alışveriş merkezlerinin dikkat çekmesi, fark edilmesi, tanıtılması amacıyla hazırlanmış olan tabela çeşididir. Genelde açık alanlarda, uzun yollarda veya caddelerin kenarlarında kullanılırlar. Uzaklığa göre ebatları ayarlanabilmektedir.

Totem Tabela Yapımında Nelere Dikkat Edilir?

  • Hazırlanacak olan totem tabelası, doğru bir yere yapılmalıdır.
  • Totem tabelası yapılacak yere göre boyutu ayarlanmalıdır.
  • Hava şartlarına dayanıklı yapılmalıdır. Bunun için, dayanıklı malzemelerle yapılmalıdır.
  • Totem tabelaları, gayet sade ve anlaşılır şekilde hazırlanmalıdır.
  • Hazırlanan totem tabelaları özgün şekilde tasarlanmalıdır.
  • Tabela imalatı, özenle yapılmalıdır.
  • Tabelaların, montajlama aşaması büyük bir titizlikle yapılması gerekir.
  • Yapılacak yere iyice sabitlenmesi gerekir. Sağlam olması için beton dökülmelidir.

Totem Tabelasının Avantajları Şunlardır;

Totem Tabelaları, şekilleri ve boyutları sebebiyle gayet gösterişlidir. Buda tabelaların uzaktan kolayca fark edilmelerini sağlar. Firmaların markalarının, tanıtımlarını yapması açısından oldukça önemlidir. Gören insanlarda merak uyandırmaktadır. Buda müşterilerin firmaya yönlenmesini sağlar. Şehir merkezlerinden uzak alanlara konulması, yolculuk esnasında görenlerin dikkatini çekmektedir. Görsel olarak renkli oluşları insanları etkilemektedir. Yine cadde kenarlarına konulan tabelalarda, aynı şekilde reklamı yapılan markaya, ürüne karşı merak uyandırmaktadır.

Totem Tabela Fiyatları

Totem tabela fiyatları kısa vadede çok gözükse de uzun vadede gayet karlı uygulamalar dır. Tabela fiyatları hazırlanacak tabelanın özelliklerine göre belirlenir. Montaj yapılacak yere göre fiyatlar değişmektedir. Kullanılan malzeme ve işçilik te fiyat farklılıklarına yol açmaktadır. Güzel hazırlanmış bir Totem tabelası, ürünlerin kalitesini en iyi şekilde müşterilere sunmaktadır. Ürünlerin, İnsanların hafızalarında yer etmesini sağlar. Bu da müşteriyi daima etkiler, ayrıca ürünlere olan ilgiyi artırır. Sizler de ürünlerinizi tanıtmaya yönelik, bu tür tabelalar yaptırmak, isterseniz bizimle iletişime geçiniz. Kampanya ve promosyonları daha iyi tanıtmak için iletişim sayfamızdan irtibata geçiniz. Bizlerle irtibata geçerek, kaliteli tabelalar yaptırabilir, İşletmenizi en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.