İş yerleri ve firmalar, kendilerini gösterebilmek için farklılık oluşturmaya çalışırlar. Bunun için farklı tabela çeşitlerini kullanırlar. Işıklı tabela sistemleri daha dikkat çekicidir ve kutu harf tabelaları tercih ederler. Kutu harfler, istenilen yazı karakteri tarzında hazırlanabilmekte ve montajı kolay olan tabela sistemlerinden birisidir. Kullanım yerlerine göre kutu harfler için farklı malzemeler kullanılmaktadır. Malzeme seçiminde, her türlü hava şartlarına dayanıklı, hafif ürünler tercih edilmektedir. Görsellik açısından güzel görüntü oluşturduğu için insanların dikkatini daha iyi çekmektedir. Bu insanların zihninde, firma ismi ve markasını kalıcı hale getirecektir.

Pleksi Kutu Harf Nedir?

Pleksi Kutu harf, üç boyutlu ya da iki boyutlu olarak imal edilen ve farklı malzemeler kullanılarak yapılan harflerden oluşturulan tabela çeşitleri olarak tanımlanabilir. Kutu harf, paslanmaz malzemeden yapılan ve pleksi malzeme üzerine yapılan, içerisine led ışıklandırma yapılan yazı sistemidir. Kutu harf tabelalar, kullanım yerlerine ve müşteri tercihlerine göre ışıklı ya da ışıksız olarak yapılmaktadır. Geceleri de faaliyet gösteren işyerleri ışıklı modelleri tercih etmektedir. Kutu harf tabelalar için özel tasarım çalışmaları yapılmaktadır.

Pleksi Kutu Harf Nerelerde Kullanılır?

Pleksi Kutu harf sistemleri kullanılarak hazırlanan tabelalar, günümüzde, her yerde kullanılabilmektedir. Daha çok şehir merkezinde ve iş yerleri girişlerinde kullanılan tabelalarda kullanılmaktadır. Işıklı tabela olarak, birçok yerde bina çatılarında, firma girişlerinde kullanılabilmektedir.

Günümüzde, teknolojinin gelişmesiyle birlikte, daha dayanıklı ve hafif malzemeler ile yapılmakta ve her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kutu harf tabelalar, hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanım yerine göre özel tasarlanmaktadır. Birçok ofis ve işyerlerinde, ekşitme kutu harf tasarımları daha iyi görüntüler oluşturulması için kullanılmaktadır.

Günümüzde, cafe, mağaza, otel gibi yerlerin tabelalarına yoğun olarak kullanılmaya başlanmıştır. Üretimde kullanılan malzeme türlerine göre çeşitleri çok fazladır.

Pleksi Kutu Harf Fiyatları

Firmalar bulundukları yeri gösterebilmek ve insanların dikkatini çekebilmek için çeşitli tabelalar kullanırlar ve en çok tercih edileni kutu harf modelleridir. Kutu harf tabelalar için firmamızdan bilgi alabilir ve tercih ettiğiniz ölçülere, kullanılacak malzeme türüne göre sizlere fiyat seçenekleri sunuyoruz. Kutu harf fiyatlarımız, imalatta kullanacağımız malzeme türlerine ve yapılacak olan tasarım çalışmalarına, ışıklı, ışıksız özelliklerine göre değişecektir.

Alüminyum, pleksi, krom, pirinç, fileli gibi malzeme farkı, kutu harf fiyatlarını etkileyen unsurlardır. Dayanıklı ve görsellik açısından en iyi özelliğe sahip kutu harfler için bizimle iletişime geçebilir ve en iyi fiyatlara istediğiniz ürünü hemen yaptırabilirsiniz.