Kaliteli kırtasiye ürünleri ihtiyacını oturduğu yerden karşılamak isteyenler için sunduğumuz hizmetler, günlük hayatı kolaylaştırır. Okul ve iş hayatının en önemli yardımcı malzemeleri arasında yer alan kırtasiye ürünleri, siparişinize uygun olarak hazırlanarak adresinize teslim edilir.

Ofis İhtiyaçlarınızı Siz Seçin Biz Getirelim!

Sektörde edindiğimiz tecrübeleri gelişen teknolojilerden aldığımız destekle kapınıza getiriyoruz. En bilinen markaları en beğenilen ürünlerini bir arada görme ve karşılaştırma imkanı sunan sitemiz üzerinden sipariş hazırlarken keyifli bir online deneyim yaşayabilirsiniz.

Yoğun iş ortamından uzaklaşmadan günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve siparişlerinize en uygun fiyat garantisiyle sahip olabilirsiniz.

Düzenli olarak beğeninize sunduğumuz kampanyalı ürünlere ek olarak her türlü;

  • Kalem
  • Defter
  • Fotokopi kağıdı
  • Renkli dosya ve
  • Klasör

Siparişinizi oturduğunuz yerden hızlı ve güvenli bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Ofisinizden ayrılmadan karşılayacağınız ihtiyaçlarınız en hızlı şekilde hazırlanarak adresinize teslim edilir. Kırtasiye ürünleri için sunduğumuz kapıda ödeme imkanı sayesinde günlük ihtiyaçlarınızı ertelemeden ve biriktirmeden giderebilirsiniz.

Satış Öncesi ve Sonrası Kaliteli Hizmet Garantisi

Sahip olduğunuz sorumlulukları eksiksiz olarak yerine getirmeniz için büyük bir özveriyle sürdürdüğümüz online kırtasiye hizmetleri, satış öncesi olduğu kadar satış sonrasında da sürdürülür. Müşteri beklenti ve memnuniyetine uygun olarak güncellediğimiz hizmetler, ürünleri tek tek incelemenize ve bilgi almanıza uygundur.

Sepete attığınız ürünlere ait işlemleri; kişisel bilgiler, teslimat adresi ve güvenli ödeme ayrıcalığıyla hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Satış sonrası beklenmeyen sorunlarda canlı destek hattı ya da mail adresimiz üzerinden bize ulaşarak talebinizi bildirebilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakasına teslimatlar şirket aracıyla yapılır. Belirlenen limit üstünde yapılan harcamalardan kargo masrafı alınmaz.

Basılı Matbaa Ürünleri

Kırtasiye ürünlerine ek olarak sunduğumuz basılı matbaa ürünleri, ihtiyaca uygun olarak tasarlanır.

Kurumsal kimlikle uyumlu olarak hazırlanan;

  • Kartvizit
  • Yaka kartı ve
  • Menü panosu gibi ürünler için firmamızdan grafik ve tasarım hizmeti de alabilirsiniz.

Yaratıcı bir kimlik ve modern görsel tarza uygun olarak hazırladığımız malzemeler en iyi fiyat garantisi ve ödeme koşullarıyla hızlı bir şekilde teslim edilir. Ürün kişiselleştirme işlemleri bilgisayardan kolay bir şekilde tamamlanır.