Işıksız duvar tabelası birçok işletmenin kendi firmasının isminin yazılı olduğu duvar tabelası çeşitleri arasın da geliyor. Işıksız duvar tabelasında ışıklı duvar tabelası gibi herhangi bir ışıklandırma yapılmaz.

Sadece firmanın ismi ve gerekli olana telefon adres bilgileri yazılı olur. Bu yüzden ışıklı duvar tabelalarına nazaran daha çok tercih edilmeyen duvar tabelası çeşididir. Çok fazla tercih edilmese bile ışıklı duvar tabelasına göre faydaları bulunuyor.

Bu faydaları arasın da ise elektrik tasarrufu başta geliyor. İnsanların sizin firmanızın reklamını görmesi için illa ki ışıklı tabela yaptırmanız gerekmiyor. Firmalar reklamlarını ışıksız duvar tabelaları ile daha net ifade edebilirler. Çünkü bazen ışıklı tabelalar müşteriler tarafından göz boyayıcı olarak düşünülebiliyor.

Işıksız Duvar Tabelası Nedir

Işıksız duvar tabelası bazı özel şirketlerin ve esnafların kullanmış olduğu firmanın reklamının daha rahat yapılabileceği reklam tabelası çeşitlerinden bir tanesidir. Kullanım alanları oldukça fazladır. Esnafların çoğu ışıksız duvar tabelası kullanarak firmalarının reklamlarını yapmaktadırlar.

Işıksız duvar tabelasını daha çok tercih eden esnaflar arasında;

  • Kasap
  • Bakkal
  • Market
  • Halıcı
  • Restoranlar gibi esnaflar geliyor.

Işıksız duvar tabelaları ışıklı duvar tabelalarına göre hem fiyat olarak daha uygun hem de daha kullanışlıdır. Kullanışlı olmasın da ki en büyük faydası ekstra çok fazla elektrik yakmıyor olmasıdır.

Işıksız Duvar Tabelası Fiyatları

Işıksız duvar tabelası fiyatları firmadan firmaya farklılık gösterebiliyor. Bazı reklam firmaları pahalı ve gösterişli ışıksız duvar tabelası yaparken bazı firmalar ise ekonomik şekil de müşterilerine hizmet veriyor. Işıksız duvar tabelası fiyatları ışıklı duvar tabelasına göre daha ekonomik ve uygun fiyatlıdır. Genel olarak fiyatlar değişkenlik gösteriyor.

Işıksız duvar tabelası ışıklı duvar tabelası gibi etrafa dikkat çekecek ışık vermese bile farklı modelleri ile ışıklı duvar tabelasından daha fazla dikkat çekmektedir. Işıksız duvar tabelası fiyatları metre karesine göre farklı oluyor. Ortalama fiyatları 100 ile 300 TL arasın da oluyor. Fiyatlar modellere göre farklı oluyor. Işıksız tabela modelleri ve fiyatları hakkın da net bilgiler almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekonomik fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.